X

O nama

Firma Dental express d.o.o je osnovana 2008. godine, i bavila se distribucijom stomatoloških proizvoda.Novembra 2011. godine, Dental express se isključivo posvećuje ortodonciji, pa osnovna delatnost preduzeća postaje zastupanje i prodaja proizvoda renomiranih svetskih ortodontskih kompanija.
2008

Kompanija je osnovana

2011

Kompanija se posvećuje ortodonciji

80+

Projekata na kojima smo radili

20+

Zaposlenih na raznim lokacijama

Upoznajte naš tim


Predstavništvo za Srbiju



Robin Waxler
Slobodno nas kontaktirajte

Dr Nataša Vukosavljević

Direktor

+381 63 317-261
nvukosavljevic@dentalexpress.rs

Jelena Sar
Slobodno nas kontaktirajte

Jelena Šarković

Koordinator

+381 63 317 218
jelena@dentalexpress.rs

Milan Keric
Slobodno nas kontaktirajte

Dr Milan Kerić

Marketing

+381 61 639 05 14
milank@dentalexpress.rs

Roxwell Terrimind
Slobodno nas kontaktirajte

Stefan Mažibrada

Stručni saradnik

+381 63 317-074
stefan@dentalexpress.rs

Hercules Cohinder
Slobodno nas kontaktirajte

Aleksandra Stanić

Koordinator

+381 63 317-276
astanic@dentalexpress.rs

Sam Mandes
Slobodno nas kontaktirajte

Saša Antić

Stručni saradnik

+381 63 385 611
santic@dentalexpress.rs

Zaklina Curcic
Slobodno nas kontaktirajte

Žaklina Ćurčić

Stručni saradnik

+381 66 317 260
zaklina@dentalexpress.rs

Nemanja Vranic
Slobodno nas kontaktirajte

Nemanja Vranić

Stručni saradnik

+381 63 317 254
nemanja@dentalexpress.rs


Predstavnici za BiH Ortho Express d.o.o.



Robin Waxler
Slobodno nas kontaktirajte

Dr Sanja Medić

Direktor

+387 66 07-07-70
sanja@orthoexpress.ba

Robina Waxler
Slobodno nas kontaktirajte

Belma Zigo

Stručni saradnik

+387 66 386-657
belma@orthoexpress.ba

Kontaktirajte nas i dogovorite sastanakKontakt